GoldBench LawFinance
Kim jesteśmy?

O Nas

AGURNE.png

Aleksandra Gurne      |      Partner

Marta Wyszyńska.png

Adw. Marta Wyszyńska      |      Partner

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa imigracyjnego z naciskiem na legalizację pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Zarządza projektami związanymi z powierzaniem wykonywania pracy cudzoziemcom w Polsce. Przeprowadza audyty sprawdzające legalność zatrudnienia cudzoziemców. Doradza klientom w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców oraz prawa karnego. Prywatnie - Mama Zosi i wielbicielka psów rasy airedale terrier.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W codziennej praktyce doradza w prowadzeniu bieżącej działalności patrząc daleko i szeroko eliminując potencjalne ryzyka. Dzięki swoim analitycznym zdolnością potrafi łączyć interes klienta z bezpiecznymi i mądrymi rozwiązaniami prawnymi. Dodatkowo, jako doświadczony prawnik sądowy, doradza klientom takie rozwiązania, które albo nie doprowadzą do sporu sądowego albo — jeśli spór sądowy jest nieunikniony — do zwiększenia szans na wygraną przed sądem. Doradza klientom w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców, prawa korporacyjnego, prawa spółek handlowych oraz prawa karnego.

Juliana Vitruk.png

Yuliana Vitruk      |      Office Manager

Office Manager, absolwentka psychologii na kierunku Praktyczna Psychologia na Akademii Ostrogskiej. Obecnie studentka Administracji. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie kancelarii w zakresie kontaktów z klientami i administracji.